Haber

Onarım ekibi Kayseri Talas’ta iş başında

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Talas ilçesinde belediye ekibinin çalışmalarını yerinde inceleyen Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, görev başındaki işçiye hayırlı olsun diledi.

Hem Olay Yeri İnceleme Ekiplerinin tespit ettiği eksiklikleri hem de vatandaşların iletişim merkezine ilettiği talepleri değerlendiren Onarım Ekipleri, 2023 yılı başından bu yana 474 bakım onarım çalışması gerçekleştirdi.

Talas genelinde çalışmalarını sürdüren Onarım Ekibi, kilitli parke ve bordür onarımlarından engelli rampası düzenlemesine, tabela düzeltme çalışmalarından temizlik ve küçük boya işlemlerine kadar çeşitli konulardaki eksiklikleri gidererek ilçe sakinleri için daha güvenli ve konforlu bir ortam yaratıyor. İşler.

“ZAMANDAN VE MALİYETTEN TASARRUF SAĞLIYORUZ”

Konuyla ilgili kısa bir değerlendirme yapan Önder Mustafa Yalçın, “Talas genelinde çalışmalarımız devam ediyor ancak basit sorunlara anında çözüm üretebilmek için ‘Tamir Ekibi’ni kurduk. “Bu ekip sayesinde daha büyük sorunların oluşmasını engelliyor, zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor, vatandaşlara konforlu ve güvenli bir yaşam alanı yaratıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu